Svatební salon


Rozhodnutí páru o tom, že uzavřou manželství, patří mezi jedno z nejzásadnějších v životě. Ať už se jedná o spontánní, nebo dlouho plánovaný krok, vždy se svatební přípravy neobejdou bez velkých plánů, rozhodování, nervozity a hlavně očekávání. Každý si přeje mít svatbu krásnou, dokonalou, jedinečnou a kouzelnou. Přeje si, aby vše vyšlo tak, jak si naplánoval a měl na ni jen ty nejlepší vzpomínky. Ať už se plánuje svatba velká, honosná se spoustou hostů, nebo svatba skromná v kruhu nejbližších, vždy by měla být pro všechny zúčastněné slavnostním a neopakovatelným zážitkem. Pro samotné snoubence pak tím, co uzavírá kapitolu „ty a já“ a mění ji v „my“.

Pohodlné svatební šaty

Jak vybrat svatební šaty?

Při plánování svatby vedou často první kroky snoubenců do svatebního salonu. V dnešní době se nacházejí v téměř každém městě, nejedná se tedy pouze o výsadu velkoměst,i když jistě má nejeden salon Praha, ale při hledání například na internetu nalezneme svatební salon Přerov nebo svatební salon Olomouc. Nabízejí široké spektrum služeb, které mohou být velmi užitečné a ušetří spoustu času a námahy. Salony se mohou zaměřovat na dílčí služby, ale také na komplexní zajištění celé svatby včetně organizace. Připraví vám svatbu takzvaně na klíč se vším všudy, jak to nabízí například svatební salon Brno. Vše by mělo probíhat tak, jak si to sami snoubenci přejí a představují, k dispozici je jim často takzvaný svatební koordinátor, se kterým vyjednávají jednotlivé náležitosti a detaily slavnostního dne. O co se tedy vlastně jedná?

Zajištění svátečního oblečení

Je logické, že nevěsta si shání své vysněné svatební šaty, může si je zapůjčit právě v salonu, nebo si je prostřednictvím něj koupit či nechat ušít. Nejen nevěsta zde však nalezne řešení pro svůj sváteční oděv. Zajištění oblečení pro svatební den může být i pro ženicha, či svatební rodiče nebo družičky. Salony se zajímají o poslední módní trendy a doplňují podle nich svou kolekci. Spokojen tedy bude nejeden náročný zákazník. Kromě šatů zapůjčí nebo zprostředkuje salon také další doplňky pro nevěstu, jako je například závoj, boty, šperky a podobně.

Zapůjčení doplňků a výzdoby

Svatební salon nabízí zapůjčení nebo výrobu různých doplňků, jedná se například o stužky a zdobení na svatební automobily, nebo svatební vývazky, voničky či korsáže pro svatebčany. Salon také může zajistit nevěstě kytici dle jejího přání anebo celou květinovou výzdobu pro obřad či slavnostní oslavu. Na svatbách se dnes velmi často dávají hostům drobné dárečky, které slavnostní den připomínají, většinou je na nich vyznačeno datum, nebo také jména novomanželů. Může se jednat o přívěšky, perníčky, svíčky a podobně. I toto zajistí svatební salon. Pokud si to budoucí manželé přejí, může být zprostředkována také doprava na svatbu a to jak pro nevěstu a ženich, například luxusními či historickými vozidly, tak například pro všechny svatebčany v podobě autobusu.

Svatební oznámení

Svatební oznámení je velmi důležitý „dokument“ před uzavřením manželství. Dává se jim celému světu na vědomí, že se tato událost chystá a kdy a kde je možné se jí zúčastnit. I s výběrem a vytištěním toho správného oznámení je nápomocna tato služba.

Bílé svatební šaty

Výběr snubních prstenů

Svatební salon často nabízí snoubencům katalogy se snubními prsteny a doporučí například moderní vzory nebo pomůžou s výběrem kovu či barvy. Zprostředkují pak za ně jejich koupi a opět ušetří drahocenný čas, který při přípravách na svatbu tak rychle ubíhá.

Svatební šaty v lese

Organizace svatby a hostina

Spousta svatebních salonů, se dnes zabývá i samotnou organizací svatebního dne. Mohou zprostředkovat místo obřadu, dle přání snoubenců, není pro ně nemožné zorganizovat obřad na netradičních místech, v přírodě nebo například na hradě. Svatební salon pak zajistí, aby bylo zvolené místo pro samotný obřad vhodné, obstará například stan, židle, ozvučení a podobně. Po obřadu může být v režii svatební agentury i samotná hostina a oslava. Opět může jít o oslavu v přírodě za účasti cateringové agentury, která zajistí jídlo, obsluhu i vybavení, případně je oslava uspořádána v restauraci. Ať tak, či tak, vše je obstaráno svatebním salonem a to včetně výzdoby, svatebního dortu nebo například svatební kapely. Nevěsta, ženich ani další svatebčané by si s organizací neměli dělat žádné starosti a měli by si pouze užívat svou velkou slávu.

Pokud se vám takovýto způsob organizace svatby líbí, není nic jednoduššího, než si najít ve svém okolí svatební salon, který se na všechny jmenované a ještě další služby zaměřuje. Pak si lze bez stresu a zbytečného shonu užít plánování velkého dne a věřit, že se vše povede tak, jak má.

Svatební a plesové šaty

Vybrat si ty správné svatební nebo plesové šaty občas hlavolam i pro ty zkušenější ženy. Ne každé ženě či dívce padnou každé šaty. A právě pro ty z vás, které máte s výběrem šatů problémy, je tu náš rádce s výběrem plesových a svatebních šatů.

Kontakt: info@svatebniaplesovesaty.cz